מכתב על הצלחה, אמונה והוקרת תודה

זהו מכתב תודה של צעיר שהגיע למרכז סטארט אפ ועבר תהליך שלא ציפה לעבור:

"רותם שלום,

אני מאמין שעוברים אצלך כמויות רבות של אנשים ושלמרות הזיכרון המעולה שלך את רובם את שוכחת אז אני יזכיר בשתי מילים.

בדיוק לפני שנה הגעתי אליך במקרה כדי לבדוק לגבי קורס הכשרה מקצועית לנגרות רגע לפני שאני חוזר לגור בצפון הארץ. מפה לשם הצעת לי לשבת ולדבר על לימודים, דבר שלא כל כך התקבל יפה מבחינתי כי ציוני הבגרות והפסיכומטרי שלי היו נמוכים מאוד ויכולות הלמידה והרצון שלי ללמוד היו אפסיים. בסוף התהליך ההחלטה הייתה שהדבר שאותו ארצה ללמוד הוא קלינאות תקשורת, אבל מאחר ותנאי הקבלה היו גבוהים במיוחד זה לא היה נראה לי כאופציה ראלית ברת השגה.

החל מכאן תודתי נתונה לך! את הצעת לי דברים שנראו לי מופרכים לחלוטין כמו להתחיל מכינה לשיפור בגרויות, לעשות אבחון לקויות למידה, פסיכומטרי מותאם ועוד.. בחלומות הכי פרועים שלי לא דמיינתי את הדברים הללו קורים ובטח שלא משיגים את התוצאות הרצויות.

היום אני שנה אחרי. שנה שבה השקעתי את כל כולי למען המטרה ועשיתי את כל הדברים שהמלצת ורציתי לספר לך שהשבוע בישרו לי על כך שהתקבלתי לחוג ואני מתחיל ללמוד בשנה הקרובה!

אני כותב את זה בעיניים דומעות כי אני באמת חב לך תודה עצומה. בתמיכה שלך, בעידוד בהכוונה ובכך שבאמת האמנתי שאמרת לי שאני מסוגל ללכת ולעשות את הצעד הזה את עשית משהו מדהים שהשפיע על כל כך הרבה תחומים בחיים שלי, על השקפת העולם שלי ועל תחושת המסוגלות שהתעצמה פלאים לנוכח השנה החולפת.

אני מקווה שתמשיכי להאמין באנשים ולהוביל אותם אל מקומות שהם עצמם לא מודעים אליהם, ומאחל לכל אלו שיעברו דרכך שישכילו להקשיב וללכת בדרך זו.

 

אז שוב, המון המון תודה! ואני מאחל לך שהחמסה בבית שלך תמיד תהיה כלפי מעלה 🙂  "

(מפורסם בעילום שם)

בתמונה מימין: רותם, מנהלת תחום השכלה גבוהה, בזמן ייעוץ. צילם: איתי אילוז