סיום פרויקט "פסיכומטרי ללא עלות" 2015

בתאריך 23.2.16  התקיים מפגש הסיום של פרויקט "פסיכומטרי ללא עלות" אשר חתם את המחזור העשירי של הפרויקט הייחודי שמתקיים בשיתוף סטארט-אפ, ארגון הבוגרים של "אחריי!" ומכון הפסיכומטרי "קידום".

פרויקט "פסיכומטרי ללא עלות" החל לפעול בסטארט אפ לפני כעשור במטרה להעניק הזדמנות לצעירים תושבי באר שבע והסביבה להתמודד עם האתגר הגדול לפני כניסה לעולם האקדמיה. במסגרת הפרויקט המשתתפים שנבחרו לאחר ראיונות קבלה מקבלים קורס פסיכומטרי במכון "קידום" תמורת שעות התנדבות בבית אבות "דורות בנגב".

במחזור הנוכחי השתתפו 23 צעירים, אשר למדו במהלך 3 חודשים במכון "קידום" וניגשו למבחן הפסיכומטרי במועד פברואר, במסגרת ההתנדבות השתתפו בפעילויות הקיימות וייזמו פעילויות ייחודיות על מנת לשמח את דיירי בית האבות.

הצעירים וצוות בית האבות העידו כי ראו בהתנדבות בבית האבות ערך מוסף, ולא ראו בכך דבר שהוא חובה אלא עשו את זה בכיף וראו בכך שיעור לחיים: "נקשרתי מאוד לדייר שאיתו הייתי במהלך מפגשי ההתנדבות, יהיה לי מאוד קשה לעזוב אני אמשיך להיות בקשר ולהגיע לבקרו", זה נתן לי פתח להתעניין בנתינה לחברה, אני בטוחה שאמשיך להתנדב ואחזק עם הקשרים עם סבא וסבתא שלי".

צוות סטארט אפ, ארגון הבוגרים של "אחריי!", מכון הפסיכומטרי "קידום" ובית אבות "דורות בנגב" מאחלים למסיימי הפרויקט המון הצלחה בהמשך לימודיהם

תמונה מכיתת הפסיכומטרי                  תמונה מכיתת הפסיכומטרי