תחום העולים בסטארט אפ חגג עשור של עשייה – כנסו לצפות בתמונות !!

  • תמונה מאירועי העשור בתחום עולים

בסוף חודש יולי חגג הסטארט אפ עשור של עשייה בתחום העולים יחד עם צעירים ושותפים רבים. שיא האירוע היה בהצגת "המצב הנתון" של תאטרון נוכח!

מרכז סטארט אפ ציין בשבוע שעבר עשר שנות עשייה בתחום העולים.
האירוע נועד לציין עשור לפעילות הענפה בתחום קליטת העלייה והתמיכה והסיוע לצעירים עולים, שמוביל הסטארט אפ.
בעשר השנים האחרונות נהנו צעירים עולים ממגוון שירותים בתחום ההכוונה המקצועית, פעילויות העשרה ופנאי ותכניות ייחודיות שנבנו למען הצעירים העולים ובמטרה להקל את קליטתם בארץ בכלל ובבאר שבע בפרט.

לאירוע הגיעו משתתפי התוכניות בעבר ובהווה ושותפים רבים, ביניהם: משרד העלייה והקליטה, המחלקה לקליטה עירונית, נציגי עיריית באר שבע וחברת כיוונים.
רוביק דנילוביץ', ראש העיר, הגיע לברך וציין את תרומתו המרכזית של מרכז סטארט אפ בטיפול בצעירים עולים.
את האירוע חתמה ההצגה "המצב הנתון" מבית היוצר של תאטרון נוכח בתל אביב, מופע תיאטרלי-מוזיקלי שנכתב ובוצע כל ידי אלכסיי טשאייב.
המופע שיקף את נקודת מבטו של היוצר על המצב בארץ ואת סיפור עלייתו האישית לפני כ11 שנים.
מנהלת תחום עולים, סיגל כץ מסטר הדגישה: "חלק בלתי נפרד מהעשייה וההצלחה הינה העובדה שהצלחנו לקדם, ללוות ולגעת בחייהם של מאות צעירים עולים והם מצידם אפשרו לנו להעניק להם את מה שאנו יודעים. הצלחנו במהלך השנים ליצור מעטפת הוליסטית שיכולה ללוות צעירים עולים מהשלבים הראשונים של הקליטה בעיר ועד השתלבות בתחום התעסוקה וההשכלה הגבוהה, מייעוציים אישים במגוון תחומים, דרך סדנאות העוסקות בתעסוקה ויזמות, פעילויות לשיפור השפה ומיצוי זכויות וגם פעילויות חברה ופנאי".

לחצו כאן לצפייה בגלריית התמונות המלאה