פסיכומטרי

 לכל תחום לימודים אקדמי יש דרישות קבלה, דרישות אלו משתנות ממוסד למוסד ומתחום לתחום. אחת הדרישות הרווחות ביותר היא קורס פסיכומטרי.

חשוב לדעת שכיום ישנן חלופות לבחינת הפסיכומטרי, אך עדין יש מוסדות ותחומים מסוימים שבחינת הפסיכומטרי מהווה תנאי הכרחי לקבלה.

אצלנו בסטארט אפ תוכל לקבל ייעוץ והכוונה אישי לבחינה הפסיכומטרית. בנוסף, תוכלו לקבל הטבות שונות ומשמעותיות במכוני פסיכומטרי שונים בבאר שבע.

סטארט אפ עובד בשיתוף פעולה עם מגוון מכונים והם:

* אנקורי

* High Q

* EazyWay

* יואל גבע

* קידום

 

 חשוב להכיר!!

פרויקט "קורס פסיכומטרי ללא עלות"- שת"פ בין סטארט-אפ, קידום ו"אחריי!"

 

סטארט אפ מפעיל כבר 9 שנים פרויקט ייחודי של קורס פסיכומטרי איכותי מבית קידום שניתן ללא עלות בתמורה לפעילות חברתית בקהילה.

הפרויקט מתקיים אחת לשנה ובו כ-25 צעירים מקבלים את ההזדמנות להשתתף בפרויקט זה. הקורס והפעילות החברתית מתחילים בחודש ספטמבר ובחינת הפסיכומטרי מתקיימת בחודש דצמבר.

 

בשנת 2013 המשתתפים התנדבו בבית אבות "דורות בנגב". התחושות והתגובות של המשתתפים היו מאוד חיוביות. קצת מדבריהם:

"ראיתי אצל הקשישים את הכרת התודה הזאת. היה מרגש לראות אפילו את החזקת היד ושאמרו לי 'את מקסימה'. ברגע שאתה מצליח לתקשר עם הזקן, ואתה יודע שאין לו ביומיום עם מי לתקשר, זה מרגש. אנחנו מזכירים לו את ה"בחוץ". הייתה חוויה טובה לעצמי, זה פתח אצלי משהו. פשוט חוויה טובה".

"אחרי מפגש אחד של התנדבות הבנתי שזה תורם לי. הצוות פה מגיע עם חיוך – זה עזר. היה מספק. בנוסף, אני גם חושב שהחיבור בין ההתנדבות לפסיכומטרי חשובה מאוד."

* בתמונה: משתתפי קורס פסיכומטרי לשנת 2013

55

מעוניין/ת בפגישת הכוונה וייעוץ?
חייג/י 08-6650840, שלוחה 0 בין השעות 8:00-18:00
או

פנה/י אלינו דרך האתר או דף הפייסבוק שלנו ואנחנו נחזור אליכם/ן