מלגות לסטודנטים בסטארט אפ

עושים סדר בתנאים והדרישות לקבלת המלגות

מידי שנה אנחנו בסטארט אפ מעניקים שתי מלגות לסטודנטים.

מועד ההרשמה למלגות מידי שנה הוא חודש אוקטובר. חשוב להתעדכן מולנו דרך אתר האינטרנט, דף הפייסבוק, בטלפון או לקבוע פגישת ייעוץ.

 אל תפספסו!! 

  • ·        מלגת קרן גרוס

המלגה מיועדת לחיילים משוחררים, עד 5 שנים מיום השחרור, אשר לומדים במוסדות המוכרים ע"י המל"ג. המלגה על סך 5,500 ₪ ומותנית ב-100 שעות פעילות חברתית במרכז סטארטאפ.

ההרשמה למלגה לשנת תשע"ד נגמרה!

אל תפספסו בשנה הבאה..

 

  • המלגה העירונית לתושבי ב"ש

 מלגה המיועדת לסטודנטים תושבי באר שבע לפחות 5 שנים, הלומדים במוסדות המוכרים על-ידי המל"ג לתואר ראשון/הנדסאים/ביה"ס למשחק ע"ש גודמן/בית הספק הספר למחול בת-דור בב"ש. המלגה על סך 1,000 ₪.

ההרשמה למלגה לשנת תשע"ד נגמרה!

 

לכל הסטודנטים אשר הגישו את המלגה לשנת תשע"ד- תשובות יימסרו דרך האתר לקראת חודש מרץ.

!! סטודנטים אשר יימצאו זכאים יקבלו את המלגה בטקס חלוקת מלגות אשר יתקיים    בתאריך 20.3.2014.

(קבלת המלגה מותנית בהגעה לטקס).

  • ·         מלגה לתארים מתקדמים- מלגת לימו"ן

קבוצת מנהיגות לתארים מתקדמים בשיתוף ארגון ממזרח שמש וקהילת מונטריאול

  • ·         מלגות ייעודיות לתחומי לימוד- ניתנות לסטודנטים הלומדים בחוג לימוד שלאוניברסיטה או למדינה יש אינטרס לעודד הצטרפות אליו.
  • ·         ועוד ועוד ועוד….

 

איך מחפשים מלגה?

מידי שנה מוצעות לסטודנטים אלפי מלגות- רק צריך לדעת איך לחפש. אז הכתובת הראשונה לחיפוש היא אצלנו, במרכז סטארט אפ.

אתם מוזמנים לפנות לרכזת תחום השכלה גבוהה ולקבל ייעוץ והכוונה אישי, מידע נרחב על אפשרויות שונות של מלגות וטיפים שונים כיצד לייעל את החיפוש והתהליך. מידי שנה אנו מפרסמים קובץ מידע מעודכן ומרוכז על מלגות אפשריות דרכו אתם יכולים להיחשף לחלק מההיצע והמלגות המשמעותיות הקיימות.

דרך נוספת ומשמעותית מאוד היא באמצעות האינטרנט. לאחר ההיכרות עם סוגי המלגות הקיימים, חיפוש ממוקד המותאם לקריטריונים עליהם אתם עונים יוביל אתכם למלגות הרלוונטיות אליכם. למשל, הקלדה במנועי חיפוש: "מלגה עירונית לתושבי ב"ש" או "מלגה ליוצאי עיראק", תסייע בצמצום האפשרויות והיקף החיפוש ותוביל אתכם לפרטים מדויקים אודות המלגה, תנאי הקבלה, מועד הרשמה וכו'.

דרך טובה נוספת היא חיפוש במוסד האקדמי בו אתם לומדים, באמצעות אתר האינטרנט, משרדי הדיקן, לוחות המודעות או אפילו באמצעות שיחת טלפון למזכירת המחלקה או החוג.

המועד האידיאלי להתחלת תהליך חיפוש המלגות הוא בחודשים מרץ- אפריל. ההרשמה לרוב המלגות מתחילה במועד זה ונמשכת לרוב עד חודשים אוקטובר-נובמבר. אז אל תפספסו!!

עבודת הכנה

הדרך לקבלת מלגה אינה פשוטה. היא כרוכה בחיפוש נרחב של מלגות, המצאה של אישורים וטפסים המותאמים לכל מלגה ולרוב בירוקרטיה לא פשוטה. כדי לא  להישבר בדרך שלפעמים ארוכה ולרוב מתישה, יש להתחיל ב"עבודת הכנה עצמית" ולדעת בפני מה אתם עומדים. יש לזכור ולשנן את המטרה הסופית שבשבילה פועלים- המענק הכספי שיעזור בדרך לסיום הלימודים ולהקל על החיים הסטודנטיאליים, שגם ככה לא כל כך פשוטים. אז רשימת הדרישות הנחוצות: חקרנות, סבלנות, עקשנות, דבקות וכמובן אופטימיות..

חשוב לפנות לכל הגופים הרלוונטיים ולהגיש את כל המלגות האפשריות. כשמגישים מלגה יש צורך בהגשה של כל הטפסים הנדרשים ובבדיקה מעמיקה שאכן הגשתם את כולם כשורה. במידה ויחסרו אישורים- הזכאות לקבלת המלגה תפגע. אז יש להיות אחראים וזהירים ולבחון כמה פעמים את כל הדרישות והאישורים הנלווים. וכמובן להיאזר בסבלנות, כי זמן ההמתנה לקבלת התשובה על זכאות לרוב ארוכה.

מעוניין/ת בפגישת הכוונה וייעוץ בנושא מלגות?
חייג/י 08-6650840, שלוחה 2 או 0 בין השעות 8:00-18:00
או

פנה/י אלינו דרך האתר או דף הפייסבוק שלנו ואנחנו נחזור אליכם/ן

 

דרך צלחה!!